Sigara Kaderiniz Değil

Sigara kaderiniz değil; ŞEKER GİBİ ZARARLI ALIŞKANLIKLARDAN KURTULMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY 

Sigara kaderiniz değil 35 yıldan beri, Dünya’nın farklı noktalarında 10’dan fazla merkezde hizmet vermekte olan ABRAHAMSON Arınma Sistemi artık Türkiye’de.

30 yılı aşkın bir süredir, 100 binin üzerinde insana zararlı alışkanlıklarından arınarak, daha sağlıklı bir yaşam sürdürme konusunda yardımcı olmuş bu Arınma Sistemi sayesinde; sigara, şeker, gluten, alkol gibi sağlığınızı tehdit eden alışkanlıklardan kurtulmak artık çok daha kolay.

Sigara Kaderiniz Değil!

Abrahamson’un yaklaşık 30 sene önce geliştirdiği özel ve doğal bu yöntem, sigara içme dürtüsü azalmakta. Bu yöntemle sigara içme arzusunun yerini, nikotinden iğrenme ve/veya sigaraya kayıtsızlık hissi alır.

Kilo vermek artık daha kolay!

Uygulanan Arınma Programı ile, kilo vermek ya da daha sağlıklı yaşamak isteyen kişilerde ise, Şeker ve Gluten’e (buğday, arpa, çavdar ve yulafta bulunan bir protein çeşidi) karşı olan istek yok olmakta ve de daha sağlıklı beslenmenin önü açılmaktadır.

Arınma işlemini yaptıranların çoğu, tek seansla zararlı alışkanlıklarından kurtulur. Bugüne kadar tüm dünyada bu sistemi denemiş bini aşkın kişinin, zararlı alışkanlıklardan kurtulma oranı ilk seansta %85’nin üzerindedir. Danışan takip programı verilerinden aldığımız geri dönüşlerden anlaşılıyor ki, ilke seans sonrasında danışanların %85 i  terapi sonrasında sigaraya karşı arzuları olmadan terapiden ayrılmaktadırlar. Bir kısmı sigara kokusundan rahatsız olduğunu ve tiksinme duygusu oluştuğunu belirtmiştir.

Terapi sonrasında danışanlarımızın 3 hafta boyunca sigara içilen ortamlardan uzak durması istenmektedir.

Sağlık ‘nin verdiği hizmetler bununla sınırlı değildir. Arınma İşlemi’nin tamamlanmasından sonra; destek amaçlı kişisel destek ve hizmet ekibi, beslenme danışman ve uzmanları, sağlıklı yemek tarifleri, pastacılık stüdyoları, uzman danışman ekibi (diyetetisyenler/besin uzmanları/egzersiz uzmanları) işlemi alan kişiye, başarılı olması amacıyla destek vermektedir.

Artık sigara kaderiniz değil, 1 yıl süresince dünya üzerindeki diğer merkezlerde de dahil olmak üzere, tüm bu hizmet ve destekler, gerektiğinde 1 sene boyunca destek takip ekibimizin kontrolü altında gerçekleşmektedir.

Sigara kaderiniz değildir, eğer sigarayı bırakmaya hazır hissediyorsanız Abrahamson metodu size destek olmak için hazır. Bu süreçte binlerce danışana destek olan Abrahamson metodu ile sigarayı bırakabilirsiniz.

 

× WhatsApp İletişim