fbpx

Sigara Bırakma

sağlıklıyaşam

Sigara Bırakma Kararınızı Asla Ertelemeyin, Sürekli Ertelemek Sizi Sigaraya Daha FAzla Bağımlı Yapar.

Sigara Bırakama Kararı Aldıysanız ertelemeyin

sigarasız hayat

Abrahamson Metoduyla Tek Seansta %90 başarı oranıyla siagarayı bırakabilirsiniz.

35 Yıldır Sizlerleyiz. 1 Yıl Takip ve Hizmet garantisi.

Sigara Bırakma kararı bu yolda atılması gereken ilk adımdır. Hepimiz sigaranın zararlarının farkındayız. Bizi yavaş yavaş öldürdüğünü, hastanelere mahkum ettiğinin bilincindeyiz. Her gün sigara yüzünden hastalanmış ve tedavi gören sayısız insan bizleri arayarak destek istemekte.

ABRAHAMSON METODUYLA TEK  SEANSTA SİGARAYI BIRAKABİLİRSİNİZ. 

SİGARAYI BIRAKMAYA HAZIR MISINIZ ?

(Sigarayı bıraktıktan sonraki 1 yıllık süreçte takibimiz altındasınız ) 

Lütfen hasta olmadan ve bunca sıkıntıyı yaşamadan önce sigarayı bırakma kararını alınız.

Sigara bırakmak için kararınızı erteledikçe, sigara bağımlıları, er yada geç sigaranın zararlarını yaşayacaksınız. Geç olmadan sağlığınızı ve paranızı ziyan etmeyin.

Sigaranın içinde 700 üzerinde kimyasal bulunmaktadır, bu kimyasal sizin sigara bırakma kararı almanızı sürekli engeller.

Nikotin bağımlılığı biyolojik, psikolojik, davranışsal ve kültürel faktörleri içeren son derece karmaşık bir süreçtir. Sigara bırakmak için, Sigarayı etkileyen ve sigaradan etkilenen üç faktör performans, stres ve vücut ağırlığıdır. Nikotin bağımlısı sigara içenler nikotin yoksun ise, dikkat ve bilişsel yetenekleri bozulabilir ve bu sigara içen kişi sigara içerse veya nikotin verilirse bu tür eksiklikler tersine çevrilebilir. Sigara içmeyen ve sigara içmeyen sigara içenlerde nikotin parmak vurma, odaklanmış ve sürekli dikkat, tanıma hafızası ve akıl yürütmeyi geliştirir. Stres sigara içimi ile sonuçlanır, ancak sigaranın stresi azalttığı konusunda çok az ampirik kanıt vardır. Sigaradan stresin azaltılması, sigaralar arasında yaşanmış olan çekilme kaynaklı olumsuz duygu durumun giderilmesidir. Sigara içenler, sigara içmeyenlere göre ortalama 3-4 kg daha azdır ve sigarayı bıraktıktan sonra görülen kilo artışı da ortalama 3-4 kg’dır. Sigarayı bırakmak için öngörülen vücut ağırlığı değişikliklerinden yeme ve enerji harcamalarındaki değişiklikler sorumludur. Nikotinin davranışı etkilediği tüm koşulları tanımak zorundayız. Stresin nikotin bağımlılığını sürdürmek için işlev gördüğü mekanizmalar iyi anlaşılmamıştır. Sigara bırakma sırasında yaşanan stresin giderilmesinde hangi müdahalelerin etkili olduğunu bilmiyoruz. Bırakmadan sonra kilo alımını önlemek için etkili müdahaleler yapılmadığından, araştırmalar kilo alımı ile ilgili endişelere veya algılara odaklanmalıdır. Etkili sigara bırakmak için programlarının tasarlanmasının sonuçları nedeniyle, vücut ağırlığıyla ilgili kaygıların cinsiyet, yaş ve etnik kökene göre nasıl ve neden farklılaştığını anlamalıyız.

ABRAHAMSON METODU NEDİR

Abrahamson Metodu, dünyanın en eski Çin Uzak Doğu metodu ve Batı metotlarının birleşimiyle oluşmuştur. Dünya’da Bio Enerji Kristal terapi olarak bilinmektedir. Bu metot ile sigara içmenize sebep olan reseptörleriniz kapatılır. 

Tek Seansta başarı oranı % 85 üzerinde olup danışanlarımız 1 yıl boyunca destek ekibimizin takibi altına alınırlar. 

RANDEVU

0212 7061710

0506 1135655

× WhatsApp İletişim