fbpx

Sigara Bırakma Hakkında Bilgi


Abrahamson Metodu 35 Yıldır Dünyada Uygulanmakta ve 100 binlerce danışana tek seansta sigarayı Bıraktırdı.

Tek Seansta Sigara Bırakma Oranı %90

sigarasız hayat

Bütün Danışanlarımız 1 yıl boyunca Detsek Ekibimizin Kontrolünde ve hizmet garantisi altındadır.

Sigarayı Bırakmak Çok Kolay

Sigara bırakma hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz çünkü 35 yılda yüz binlerce insana sigarayı bıraktırdık, 5 kıtada 18 ülkede, 35 yıllık tecrübemizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Abrahamson metoduyla Sigarayı Bırakabilirsiniz. Bu zor değil.

Her gün yüzlerce insan sigara bırakma hakkında bilgi almak için kurumumuzu aramakta. Biz sigarayı bırakmak için arayan danışanlarımıza ilk önce şu soruyu soruyoruz.

HAZIR MISINIZ ?

Sigara bir bağımlılık maddesidir. Kötü, sağlıksız, pis kokan, bir madde olduğunu bilirsiniz ama hala bırakamazsınız. Size keyif verdiğini sanırsınız, yada beyninizi uyuşturduğunu ve rahatlattığını düşünürsünüz. Ancak sigara sizi yavaş yavaş öldürür, hasta olmaya başladığınız zamana kadar tehlikenin farkına varmazsınız. Sigara bırakma hakkında bilgi almak için arayan insanların çok büyük bir kısmı bu tehlikeli sürecin içindedir.

Bu kişilerin telefonda konuşurken nefes nefese kaldığını, öksürdüklerini çoğu zaman duyarız. Bir kısmı kanser hastası olmuştur tedavi görmektedir kimizi kanseri yeni atlatmıştır. Sigara onalra artık mutluluk değil ızdırap vermektedir. Sigarayı bırakmak isteseler de bırakamamaktadırlar.

Sigara bırakma hakkında bilgi almak isteyen bir diğer grup  ise doğum yapacak anne adaylarıdır. Çocuklarının bu tehlikeli maddeye mağruz kalacağından korktukları için bırakmak isterler. Tehlikenin farkındadırlar.

Sporcu gençlerede ne yazıkki rastlamaktayız, sigara yüzünden spor performansının düşmeye başladığını  hissederler, hatta takımdan çıkartılırlar. Korku sigara bırakmaları gerektiğinin bilincine varmalarına neden olur.

Ailesinden gizlice sigara içen gençler bizi aramaktadırlar. Arkadaşlarının yada büyüklerini örnek alan gençler özentiyle sigaraya başlamıştır. Sigara içmeyi çok havalı bir şey olarak görürler önceleri. Halbuki sigara gençlere ne itibar nede şıklık kazandırıyor. Ne acıki, çok az genç bu farkındalığa genç yaşta ulaşabilmekte.

Biliyor muzunuz, dünyada eğitim seviyesi arttıkça sigara kullanımı düşmekte. Ancak ülkemizde ne acıki tam tersi bir gelişim izleniyor. Okumuşluk (Eğitim seviyesi) arttıkça sigara kullanımı azalmamakta.

Eşlerinin sigarayı bırakmasını isteyenlerde bizi arayanlar arasında. Bizi arayarak eşlerine destek olmamızı itiyorlar. Halbuki kimse sigarayı birisi istediği için bırakmıyor… Tehditle yada baskıyla sigara bırakılmıyor. Sigarayı bırakmaya hazır olunması ilk koşul.

Bizler insanları sigarayı bırakmaya ikna edemeyiz, biz Abrahamson metoduyla sigarayı bırakmak isteyen insanlara sigarayı bıraktırırız.

Birde yılda en az iki üç kere sigarayı bırakmak için bize başvuranlar var. Sigara bırakmak istiyorlar ancak bu adımı atacak cesarete sahip değiller. Bu kişilerin çoğu zaman hiç sigarayı bırakamadıklarını görüyoruz. çünkü aklına koyduğunuz şeyi yapmanız gerekli, ertelemeyi alışkanlık haline getiriyorlar, sigara bırakma hakkında bilgi almayı kendileri için başarı olarak görüyorlar.

Yıllardır, Sigarayı bırakma hakkında bilgi almak isteyen yüz binlerce danışanlarla iletişime geçtik, Sigara bırakmak isteyen herkese sigarayı bıraktırdık. Onların mutluluğuna ortak olduk.

Artık karar sizin. Sigarayı bırakmaya hazır mısınız ?

 

İRTİBAT: 0212 706 1710 / 0506 113 5655

× WhatsApp İletişim