fbpx

Nasıl Kilo Verilir

alkolden-kurtulma

ŞEKER VE GLUTEN BAĞIMLILIK YARATMAKTADIR

Aç Olmasanızda Sürekli Şekerli Glutenli (Karbonhidratlı) gıdaları yemek istersiniz

Abrahamson Metodu İle Tek Seansta Şeker & Glutene olan yeme Arzunuz Sonlanır.

Canınınz sağlığınızı bozn Şeker ve Glutenli Gıdaları Çekmez.

Nasıl Kilo Verilir sorusu herkesin bir dönem düşündüğü bir konudur. Bizce asıl soru Nasıl Sağlıklı Besleniriz olmalıdır. Sağlıklı beslenmenin sayısız yararı vardır. Kilo Verme sağlıklı beslenmenin bir sonucudur.

Abrahamson metodunun temeli insanlara sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmaktır.Sağlıklıklı beslenme ” Nasıl Kilo Verilir” sorusunun cevabıdır.

Şekerli ve Glutenli gıdaların tehlikesi dünya’da sürekli artmaktadır. Çünkü bu gıdalar artık GDO lu olarak üretilmektedir. Yani Şimdiki Şeker & Gluten ananelerimizin yediği Şeker ve Gluten değildir. Buğdayın içindeki Gluten oranı 100 lerce kat artarak insanoğlunun hazmademeyeceği boyutlara gelmiştir. Aç olmadığınız halde sürekli şekerli & glutenli gıdalar (çoğunluklaambalaşlı gıdalar, simit, börek, şeker, çikolatavs.) yeme arzusu olan insan sayısı sürekli artmaktadır.

Yeme alışkanlığınız kilo verme üzerinde drek etkilidir.

Gluten yapışkanın ham maddesidir. Bu gıdaları tükettiğinizde bağırsaklarınıza yapışır, buğday eski buğday olmadığından bağırsaklarınıza yapışan gluten kat ve kat artmıştır. ve bağırsaklarınızın sağlıklı çalışmasını engellemektedir. Bağırsaklarınızı temizlemek için sürekli yenileme / çalışma ihtiyacı hisseden metabolizmanız, sürekli gluteni vücudunuzdan atmak için mücadele eder. Ancak şeker & gluten sürekli tüketildiği için başarılı olamaz. Kilo alırsınız, Vücut enerjiniz düşer kendinizi yorgun hissedersiniz, kan değerleriniz bozulur.

ABRAHAMSON METODU NEDİR

Abrahamson Metodu dünyanın en eski meotlarından olan Uzak doğu, Çin uygulamalarının batı metotlarıyla geliştirilmesinden oluşmuştur. Dünya’da BİO Enerji Kristal terapi olarak bilinir. Kendine özgü bir tekniktir. Metot özünde, Yemeden duramadığınız Şekerli & Glutenli gıdalara olan düşkünlüğünüzü pasif duruma getirilmesi şeklinde uygulanır. Kilo Verme arzusunda olanlar için uygulaması kolay bir programdır.

NASIL KİLO VERİLİR

1- Abrahamson Metodu ile yemeden duramadığınız Şekerli ve Glutenli gıdalara olan yeme arzunuz sonlanır, bu gıdaları canınız çekmez.

2- Öğünlerinizi aç kalmadan yersiniz. Biz aç kalarak vücudun terbiye edilemeyeceğini çok iyi biliyoruz. Asıl olan aç kalmadan sağlıklı gıdalar tüketmemizdir. Abrahamson metodu size sağlıklı yeme alışkanlığı kazandırır. Nasıl Kilo Verilir diye düşünürken lütfen telaş etmeyin. Abrahamson metodu danışanların sadece kilo vermesini sağlamaz. Şekersiz ve Glutensiz beslenme alışkanlığı ile kan değerleriniz düzelir, enerjniz artar, bağırsaklarınız sağlıklı çalışır, saçınızın ve cildinizin parlaklığı artar, kas ağrılarınız geçer.

3- Abrahamson metodu ile başarı tek seansta elde edilir. Ve danışanlarımız sağlıklı beslenme alışkanlıklarını kazanabilmeleri için 1 yıl boyunca destek ekibimizin kontrolü altında olurlar.

4- İlk terapiden çok sevdiğiniz şekerli ve glutenli gıdaları canınız çekmez. Önünüze gelen bu gıdaları yeme arzunuz uyanmaz.

SAĞLIKLI BESLENME ALIŞKANLIĞI KAZANMAK VE NASIL KİLO VERİLİR SORUSUNA CEVAP ARIYORSANIZ. DOĞRU YERDESİNİZ. BİZİ ARAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

0212 7061710

× WhatsApp İletişim