Kilo Vermek

SAĞLIKLI KİLO VERMENİN TEK YOLU SAĞLIĞINIZI BOZAN KİLO ALMANIZA NEDEN OLAN BAĞIMLILIK YARATAN ŞEKERLİ & GLUTENLİ GIDALARI HAYATINIZDAN ÇIKARTMANIZDIR. 

ABRAHAMSON METODUYLA TEK SEANSTA YEMEDEN DURAMADIĞINIZ ŞEKERLİ & GLUTENLİ GIDALARA OLAN YEME ARZUNUZ SON BULUR. 

Kilo Vermek Çok Kolay Yaz yaklaşırken herkesin aklında fazla kiloları nasıl vereceğiz sorusu uyanmaya başlıyor. Kilo vermek, daha fit daha enerjik bir yaşam biçimine sahip olma düşüncesi bile çok güzel. Çevremizde bir çok insanda şok diyet yapmayı planladıklarını duymaya başladık. Herkes 1 yılda aldığı bütün kiloları 1 haftada vermenin peşinde. Ne güzel, bütün kış yiyelim bir haftada tığ gibi olalım. 0212 7061710  / 0506 1135655

Bir kere orada durun, mantıklı değil, o kadar kiloyu alıp bir haftada vermeyi hayal etmek bile çok tehlikeli. Hem metabolismanızı hemde piskolojinizi altüst edebilirsiniz. Kilo vermek hem çok kolay ama önemli olan nasıl kilo vermeyi hedeflediğiniz.

Kilo vermek yerine nasıl sağlıklı yaşayabilirim ve bunu nasıl hayat tarzı yaparım diye düşünmelisiniz. Asıl hedefiniz sağlıklı yaşamak olmalı işte o zaman hem kilo verebilir hemde hayatınızı olumlu yönde geliştirebilirsiniz.

Peki bu nasıl olacak ? Yeme alışkanlığını nasıl oluşturacaksınız ve kilo vereceksiniz. ? Sağlıklı bir vücuda nasıl sahip olacaksınız ?

 

Sorun Şekerli ve Glutenli ürünlerde bu gıdalar bağımlılık yaratmakta.

Şeker ve Gluten iştahınızı açmakta, daha fazla yemenize neden oluyor. Bu kadarla kalsa yine iyi, bir çok hastalığı tetikliyor, kanser, diyabet, kollestrol, karaciğer yağlanması, tiroit en çok rastlananları, düşünün siz yada ailenizde muhakak 2. tip diyabet hastalığı vardır. Bu bir salgın ve nedeni Şeker ve Gluten.

Yemek sonrasında şişkinlik hissediyor musunuz ?

Sabahları zor uyanıyor musunuz ?

Yorgunluk ve halsizlik varmı ?

Çok hızlı kilo alıyor musunuz ?

Enerjiniz düşükmü ?

Abrahamson metoduyla şeker ve  gluten bağımlılığından kurtulabilirisniz, Bize sadece 2 saatinizi ayırıyorsunuz, Şeker ve Gluten arzunuz sonlanıyor ve 1 yıl boyunca sizi takip edip destek oluyoruz.

Kilo vermek çok kolay, asıl olan bunu kalıcı hale sokmak. Düşünün,  sürekli ilgi duyduğunuz kilo aldırtan ve engel olamadığınız gıdalardan kurtuluyorsunuz.

35 yıldır dünyada uygulanan Abrahamson metodu Türkiye’de 5 yıldır uygulanmaka. bu süre zarfında on binlerce danışanımıza destek olduk. Hem kilo verebilmelerine hemde sağlık beslenme alışkanlığı kazanmalarına destek olduk.

Eğer hazırsanız Kilo vermek çok kolay. Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 0212 7061710  / 0506 1135655

 

 

 

 

× WhatsApp İletişim