fbpx

Kilo Verme Metodu

Tek Seansta Şeker ve Glutene Olan Yeme Arzunuz Sonlanır

Canınız Şekerli Glutenli (Zararlı Karbonhidratlar) çekmez

1 Yıl Boyunca Destek Ekibimizin Kontrolünde ve Hizmet Garantisine Sahip Olursunuz

Amacımız Size Sağlıklı Beslenme Alışkanlığı Kazandırmak.

Dünyada bir çok kilo verme metodu bulunmaktadır. Bir çok insan sayısızca diyetisyenlere giderek kilo vermenin yolunu aramaktadır. Bu konuda sayısız kitap ve sayısız makale mevcuttur.

Biz Abrahamson Metodu olarak 35 yıldır danışanlarımıza sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırabilmek için destek olmaktayız. Sağlıklı beslenme alışkanlığı bizim için asıl hedeftir. Çünkü bu şeklilde hayatınıza olumlu değişimler kazandırabilirsiniz.

Şeker & Gluten li gıdalar bağımlılık yaratarak sürekli yeme arzusu oluşturmaktadır. Aç olmasanızda bu gıdaları canınız çeker ve dürtünüz artar. Kendi arzunuzla bu gıdaları bir süre yemeyebilirsiniz ancak daha sonra daha fazlasıyla yeme ihtimaliniz olasıdır.

Abrahamson metodu sadece kilo vermenizi sağlamaz daha bir çok faydası vardır. Abrahamson Metodu kilo verme metodundan fazlasıdır. Şekrsiz ve Gluyensiz beslenmeye başladığınız zaman;

1- Bağırsak sisteminiz sağlıklı çalışmaya başlar.

2- Kilonuz olması gereken değerlere gelir.

3- Enerjiniz artar.

4- Kan değerleriniz düzelir.

5- Nedeni bilinmeyen kas ağrılarınız azalır yada sonlanır.

ABRAHAMSON METODU UYGULANDIKTAN SONRA SÜREKLİ CANINIZ ÇEKEN ŞEKERLİ VE GLUTENLİ GIDALARI CANINIZ ÇEKMEZ. TEK SEANSTA BAŞARI ORANI % 85 ÜZERİNDEDİR. YEME METODUNUZ 1 YIL BOYUNCA PERİYODİK OLARAK DESTEK EKİBİMİZ TARAFINDAN TAKİP EDİLİR.

× WhatsApp İletişim