Hızlı Kilo Verme

Asıl olan sağlıklı kilo vermektir, hayatınızdan bağımlılık yaratan şeker & glutenli gıdaları çıkartırtabilirseniz. Hızla ve sağlıklı şekide kilo verebilir enerjinizi arttırıp ve sağlığınızı düzenleyebilirsiniz.

Abrahamson metoduyla, yemeden duramadığınız Şeker & Glutenli ürünleri canınız çekmez.

0212 706 1710

0506 113 5655

Hızlı kilo verme ve sağlıklı yeme alışkanlığı herkesin en büyük hayali.  Hızlı verdiğiniz kiloları tekrar almak istemiyor musunuz ?  Sağlıklı beslenerek daha dinç ve enerjik olmak istiyor musunuz ?

Hazırsanız hayatınızı değiştirebilirsiniz !

Abrahamson metoduyla yemeden duramadığınız Şekerli & Glutenli gıdalara olan ilginiz sonlanır. Bu gıdalar softanıza geldiği zaman yeme isteğiniz olmaz. Bu metot sizin sağlıklı beslenmenizi sağlar.

Bazı gıdalar bir çok hastalığa neden olmakta, ve size kilo aldırdığı gibi bütün enerjinizde tüketmekte. Hayatımızı karartan bu gıdaların en başında Glutenli ürünler gelmektedir. Gluten maddesi bağırsak çeperlerimize yapışmakta. Metabolizmamız bu yapışkan (gluten) maddeyi vücudunuzdan atabilmek için çok büyük oranda enerji tüketerek sizi yorgun ve aşırı kilolu olmanıza neden oluyor.

İnanın glutenli ürünler (Buğday içeren ürünler) eskiden besin şemasının en değerli en proteinli ürünü değil. Ananelerimiz zamanında üretilen o buğdaylar günümüzdeki buğdaylardan çok farklı. Günümüzde, GDO lu ve kimyasal yollarla yetiştirilmekte.  Bu yüzden buğdayın içinde bulunan gluten maddesi kat kat artmış durumda.

 

Bir diyetisyene giderek kilo vermeye çalışabilirsiniz ancak Şeker ve Gluten insanları bağımlı yapmakta ve kalıcı olarak şeker ve gluten düşkünlüğünüze engel olamamaktadır. Hızlı kilo verme arzusu muhakak kalıcı kilo verme ile sonuçlanmalı. 2 ay kilo verip 9 ay kilolu olacaksanız bu sizi

Şeker ve Gluten, 2. tip deiyabet hastalığı, haşimato, triod gibi hastalıkların salgın hastalık gibi yayılmasına neden olmakta.

Abrahamson metodu ile yeme alışkanlığını değiştirerek kilo verip enerjik bir hayata başlayabilirsiniz. Hızlı kilo verme kalıcı kilolara sahip olma ve sağlıklı beslenme için.

HAZIRMISINIZ ?

Abrahamson metduyla tek seansta şekerli ve glutenli ürünlere olan düşkünlüğünüz sonlanır. Her zaman arzuladığunuz yemeden duramadığınız gıdalara olan isteğiniz biter. Bu sizi yep yeni bir hayata başlatacaktır.

Daha gazla sebze, et, balık, meyve tüketeceğiniz bir beslenme alışkanlığı kazanacaksınız. Hamurlu ürünler, paketli abur cuburlar, yapay şekerden yapılmış zehir tatlılar artık hayatınızda olmayacak.

Abrahamson metodu ile bize 2 saat ayırıyorsunuz ve yeni bir hayata başlıyorsunuz.

HAZIRMISINIZ ?

 

Be Positive Aş

0212 706 1710

0506 113 5655

https://www.bepositive.com.tr/sigarayi-nasil-biraktik/
× WhatsApp İletişim