ENERJİ İLE ŞİFA

Enerjik Temizlik

Antik Mısır uygarlığından, Babilliler’in, Eseniler’in yazıtlarından ve İncil’de yazılanlardan da öğrendiğimiz gibi, enerji ile şifa yöntemleri tarihin ilk çağlarından beri bilinmektedir. Günümüzde bu yöntemler artık dünyanın birçok ülkesinde, klinik ve hastanelerde de saygın bir yer tutmakta.

Sigarayı bırakma sürecinde beden birkaç seviyede temel temizlikten geçer; fiziksel, kimyasal, ruhsal ve enerjik. En derin temizlik, kişinin Aura olarak tanınan enerji sisteminde yapılır. Aura; bedeni çevreleyen, nazik, elektriksel aktivite alanıdır. Fiziksel, ruhsal veya biyokimyasal boyutta yaşanan her sürecin Aura da yansıması bulunduğu için, Aura’dan bu oluşumları etkisizleştirmek daha kolaydır.

Bedene herhangi bir şekilde geri dönen nikotin, bağımlılığın devamına neden olur; puro, pipo, nargile, tütün çiğnemek veya nikotin yerine kullanılan herşey. Kişi enerji ile Aura temizliğinden geçtiğinde, bağımlılığa yol açan faktörler temizlenip atılır, yerlerini, birkaç gün içinde bağımlılıktan kurtulmalarını sağlayan şifa enerjisi doldurur.

Sigara bağımlılığından kurtulma sürecine giren kişinin herşeyden önce bunu istemesi şarttır. İsteği dışında da kişi tedavi edilebilir, ancak bizler bu şekilde çalışmayız. Enerji ile tedavi sırasında, kişi şuurlu ve etrafında olan bitenin tamamen farkındadır. Arınmadan önce, gerek arınma süreci gerekse sonrası hakkında kişi detaylı olarak bilgilendirilir. Böylelikle kişi rahat, sakin, ne olacağını önceden biliyor durumda arınma sürecine katılır. “Terapist” enerji ile çalışma konusunda yüksek yeteneklere sahip olmalıdır. Arınma sırasında Aura, derin bir temizlikten geçer. Meridyenler (İnsan bedeninin akım yolları), elektrik ve manyetik tüm sistemlerin her seviyesi iyice taranır, enerji merkezleri (Çakralar) dengelenir. Kişinin farkında olmadan “taşıdığı” başka birçok şey de bu arada temizlenir, temizlik sonrasında kişi kendini hafiflemiş, keyifli ve enerjik hisseder.

Değerli Taşların Katkısı (Özel Kristaller)

Kişinin en dengeli hale gelmesi için, değerli taşlar yardımı ile ayar yapılır. Bu kristaller, toprağın dibinde çok uzun ve doğru süreçlerin geçmesi ile oluşurlar. Her kristalin yapısı içinde ona has bir frekans vardır. Arınma sırasında kristal, “şifacı” tarafından aktifleştirilir, aktifleşen enerji katılımcıya akar. Her kişiye, ona uygun kristal, güç ve süre uygulanır.

Süreç

Kişilerin çoğu sadece bir defa yapılan arınma ile hiçbir yan etki dahi belirmeden bağımlılıktan kurtulur. Arınma işlemi görenlerin sadece %10 ile %15″i ikinci kez arınmaya gelmektedir. Bunun nedeni olarak da; -neredeyse her zaman- eşler veya iş yerinde -yoğun bulunulan yerlerde- sigara içilmesi, yani pasif sigara kullanımıdır. Pasif sigara kullanımı beyinde birkaç özel noktayı tetikler ve kişi tekrar sigara içmek ister. Bu durumda kişi tekrar kısa bir “ayar” yapmaya gelir. Arınma görenlerin üçte biri kadarı ise tedavi sonrasında sigara kokusundan iğrenirler, sigara içmeye karşı propaganda yapmaya başlarlar! Birçokları da ilelebet bu bağımlılıktan kurtulup artan hayat kalitelerinin keyfini sürdürürler.

× WhatsApp İletişim