ENERJİ İLE BAĞIMLILIKLARI ŞİFALANDIRMAK

Bağımlılık, kimyasal maddelerin irademizin dışında, ardı arkası kesilmeden tüketiminin arzulanması ve sonuç olarak tüketimi olarak tanımlanır. Günümüzde bağımlılıkların çeşidi ve yoğunluğu arttığından, buna çözüm olarak şifalandırma ihtiyacı da gittikçe artmaktadır.

Nikotin, alkol ve uyuşturucular gibi “şeker” de bağımlılık yaratan bir kimyasal maddedir ! Bilgisayar oyunları, kumar ve benzeri birçok şey de bağımlılık yaratır. Ancak bu örneklerde bağımlılığı yaratan kimyasal madde vücut tarafından üretilir (endorfinler ve adrenalin gibi). Günümüzde kimyasal maddeler yaygınlaşıp gençlerin elde etmesi kolaylaştıkça da bağımlılık salgını artmaktadır.

Tarihin ilk çağlarından beri bilinen enerji ile şifa; eski yazıtlarda dünyanın birçok yerinde bulunmuştur. Enerji ile şifa, insanın doğal enerji alanının yardımı ile yapılır. Bu alan Türkçede hale, latincede ise Aura diye bilinir. İnsan canlı olduğu sürece yaşadığı, deneyimlediği, düşündüğü, hissettiği, yaptığı herşey Aurasına yansır.

Yıllarca tekrar tekrar yapılmaktan ileri gelen bağımlılıklardan kurtulmak

Tekrar tekrar yapılan şeylere özellikle dikkat edilmelidir. Bir hareket, tekrarlandıkça bıraktığı etki daha derin ve kalıcı olur. Enerji ile bağımlılığından kurtulmaya gelen kişinin tedavi edebilmesi için öncelikle şifacının yüksek enerjik yeteneklerinin olması gerekir. Sorunun nedenini belirleyip, bu bölgenin Aura’daki yerini temizleyebilmek gerekir. Temizlikten sonra, kanında bağımlılık yapan kimyasal madde miktarı düşene dek yardımcı olması için, hastaya şifa enerjisi aktarılır. İnsan bedeninde birçok enerji merkezleri vardır. Yıllarca süregelen kimyasal madde kullanımı bu merkezlerin doğal ritmini ve görevlerini bozduğu için tekrar dengelenip ayarı yapılır. İşlem sonrasında kişi kendini yenilenmiş ve keyifli hisseder, genellikle yan etki hissetmez. Kısa bir süre sonra, beden kendini yenilemeye başlar, hızlı bir arınma sürecine girer ve sağlıklı metabolizma faaliyeti başlar.

× WhatsApp İletişim