Abrahamson Metoduyla Sigarayı bırakmak Çok Kolay Çünkü.

Sigaradan nasıl kurtulurum diyerek yapılan bütün müracatlarda ve ön görüşmemizde bütün danışanlarımızın sigarayı bırakmaya hazır olduklarını anlamaya çalışırız. Çünkü sigarayı bırakmanın ilk koşulu sigara bırakma kararının alınmasıdır.

Abrahamson Metodu ile Sigara Birakma

Sigara Birakma da Abrahamson metodu sizlerin bu bağımlılık maddesinden kurtulmanız için 35 yıldır dünyada çalışmakta ve 100 binlerce insanın sigarayı bırakmasına destek olmuştur.

Tiryakiyim Sigarayi Bırakmada Zorlanırmıyım ?

Sigaradan nasıl kurtulurum diyorsanız doğru yerdesiniz.
Günde kaç adet sigara içerseniz için, kaç kere sigara bırakma deneyip de başarısız olduysanız olun, Abrahamson metoduyla sigarayı bırakabilirsiniz.

Türkiyede Tütün sebebiyle Erkeklerde ölüm oranı %35

Sigaranın zararları ve etkileri bilinmesine rağmen sigara kullanımı hala çok yüksek seviyelerdedir. Ülkemizde Tütüne dayalı hastalıklardan kaynaklanan ölümler erkeklerde %35 seviyelerine ulaşmıştır. Unutmayın her tanıdığınız 10 erkekten 4′ ü sigaraya dayalı hastalıklardan ölmektedir. Sigaradan nasıl kurtulurum sorusunu sormaya başlayın.

Ölüm oranlarında Koreden sonra ikinci sırada Türkiye gelmektedir

Her yıl 83 bin 100 kişi sigaraya bağlı hastalıklardan yaşamını yitirirken 252 bin çocuk ve 14,5 milyon yetişkin nikotin içeren tütün ürünü kullanmaktadır. Sigara bırakma oranları düşük olması sebebiyle Türkiye bu rakkamlarla Dünya’da sigaraya dayalı ölümlerde Koreden sonra 2. sıradadır. Ülkemizde sigara kullanımının çok tehlikeli bir şekilde arttığı gözükmektedir. Hala sigaradan nasıl kurtulurum diyor musunuz ?

Sigaradan kurtulmak istiyorum Sigaraya dayalı Hastalıklarda artışın sebebi?

Sigaraya dayalı hastalıklar artmakta ve her yıl daha fazla insan sigara kullanmaktadır. Türkiye’de 17 Milyonu üzerinde sigara kullanan olduğu tahmin edilmektedir. Her 10 Erkekten 6 sı ve her 10 kadından 3 ü sigara içmektedir. Sigara İçen kişilerin hepsi sigaranın oluşturduğu farklı hastalıklardan en az 3 farklı hastalığa maruz kalmaktadır.

Sigaraya başlama yaşı 10

Sigaradan nasıl kurtulurum, Türkiye’de 10-14 yaş arasında 190 Bin çocuğun sigara içtiği ortaya çıkmıştır. Sigara içme nedeni Özenti ve Merak olarak sonuçlanmaktadır. Bu araştırmalar, yetişkinlerin çocuklara yanlış örnek olduklar

Sigara Bırakma için rakamların önemi

Sigara İçiyorsanız Hasta olacaksınız. Umarız Hasta Olmadan Sigarayı Bırakma Kararı alırsınız. Burada paylaşılan rakkamları lütfen sadece bir sayı olarak görmeyin. Her bir sayı bir insandır, Eğer sizde sigara içiyorsanız sigaraya dayalı hastalıklara maruz kalacaksınız, sizin bir yakınınız sigara nedeniyle hastalanacak.

Abrahamson Metoduna Nasıl Başvurabilirim?

Abrahamson Metoduyla sigara bırakma için öncelikle bizi aramalı ve randevunuzu oluşturmalısınız.
Sigaradan nasıl kurtulurum sorusunun cevabı aslında çok net.

 
 
sigaradan nasıl kurtulurum

Abrahamson Metodu 36 yıldı sigaradan kurtulmak için danışanlarına hizmet veren uluslararası bir kurumdur. Abrahamson Metodu ile tek seansta sigaradan kurtulabilirsiniz. Tek seansta sigara bırakma oranınız % 90 dır ayrıca 1 yıl boyunca uzman danışmanlarımızın kontrolü altında olursunuz.

Sigaradan kurtulmak isteyenlere ön bilgi

Çok güçlü bir bağımlılık olan Nikotin de Dünya Sağlık Örgütü tarafından tıbbi bir hastalık olarak tanımlanmaktadır ve tedavi edilebilir.

Sigaradan kurtulmak için, kendi iradesi ile sigara bırakanların sadece %2 si sigarayı bırakabiliyor geri kalan ise 2 yada 3 ay içinde tekrar sigaraya başlıyor. Bu nedenle sigara bırakma kararını verdikten sonra destek alarak kararlılığınızı sürdürün. Abrahamson Metodu bu süreci en kolay şekilde ve başarıyla atlatmanız için vardır. 

ilk sigarayı içtiğiniz gün beyin artık sigarayı öğreniyor.Sigarayı bırakma düşüncesinin zorlayıcı olma sebebi yalnızca nikotin yoksunluğu hissedileceği düşüncesini içermez. Nikotin bağımlılığı güçlü bir kimyasal etkidir. Sigaradan nasıl kurtulurum diyorsanız sizin yanınızdayız.

Abrahamson Metoduyla Sigarayı Bırakmak Çok Kolay Çünkü.

Abrahyamson metodu geliştirilmiş bir Bio Enerji metodudur. Danışanlarımızın Sigara içme arzusunu tetikleyen reseptörleri kapatılır ve 1 yıl boyunca takibimiz altında olursunuz.

Sigarayı bırakmak Çok Kolay Çünkü.

Ön görüşmemizde bütün danışanlarımızın sigarayı bırakmaya hazır olduklarını anlamaya çalışırız. Çünkü sigarayı bırakmanın ilk koşulu sigara bırakma kararının alınmasıdır.

Abrahamson Metoduyla sigarayı bırakmak isteyen danışanlardan 3 isteğimiz vardır.

  • Düzenli Su içmeleri.
  • Sigara içilen ortamlarda uzak durmaları.
  • Olabildiğince hareketli olmaları.

Sigarayı Bırakmak Çok Kolay Çünkü bırakma kararını alarak ilk adımı atmış oluyorsunuz. Sigarayı Abrahamson Metoduyla bırakan bütün danışanlarımızı 1 yıl boyunca takip etmekteyiz.

Abrahamson Metoduyla sigarayı bırakmak isteyen kurumsal firmalar ile uzun süreli işbirliktelikleri oluşturulmaktadır. Kurum çalışanlarına sigarayı bırakmaları için destek olunmaktadır.