Sağlıklı Yaşam İçin Sağlıklı Beslenmelisiniz

Yemeden durmadığınız bağımlılık yaratan Şeker ve Glutenli gıdalara olan ilginiz Abrahamson Metodula sonlanır.

Şeker & Gluten Metabolizmanızı Bozar, Bağımlılık Yaratır, Kilo Almanıza Neden Olur, Bir çok hastalığı tetikler

Kilo Vermek sağlıklı seslenme alışkanlığı ile gerçekleşir.

Abrahamson Metoduyla Kilo Vermek

Abrahamson Metoduyla Kilo vermek için öncelikle Şeker ve Gluteni tanımamız gerekiyor. Abrahamson Metodu  ile uygulanan gluten ve şeker bağımlılığından arınma işlemi, öncelikle şişmanlamaya yol açan faktörleri (yemeye olan arzu ve isteği) ortadan kaldırmak amaçlıdır.

Çoğu beslenme programı kilo verme amaçlı olsa da; sadece beslenme programı ile şişmanlığa yol açan nedenler ortadan kaldırılamaz. Abrahamson ile kilo vermek ; doğal yollarla gluten ve şeker yeme dürtüsünün ortadan kaldırılıp, şekerli yiyeceklere direncin arttırılması ile gerçekleşmektedir.

Günlük beslenmeden çıkarılan şeker ve glutenin sonucu kilo vermek ile sonuçlanır. Sağlıklı kilo vermek için ana kural; beslenme ve yemek yeme alışkanlıklarında değişim yapmaktır; sonucunda zamanla kilo kaybı ve etkileri gözle görülür hale gelir.

Kiloyu korumak zorlayıcı olduğundan, “Abrahamson Diyeti” şeker ve gluten yeme bağımlılığı ve buna bağılı dürtülerden kurtardığı için uzun, etkili ve sağlıklı bir yöntemdir.

Her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz : 0212 7061710

Abrahamson Metoduyla kilo vermek ; şişkinlik başta olmak üzere son yıllarda intoleranslı besinlerde ilk sırada yer alan glüteni hayatımızdan çıkararak, yerini daha sağlıklı türevleriyle dolduruyor, sağlıklı kilo vermek için başlangıç oluşturuyoruz. Kilo vermeyi zorlaştıran ve en büyük engeli oluşturan kristal şeker ve yapay tatlandırıcıları da hayatımızdan çıkararak sağlıklı bir yaşama adım atıyoruz. Böylelikle “sağlıklı yaşam” için en büyük engel oluşturan 2 ana besini hayatınızdan çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Doğru beslenme, sağlıklı, kontrollü kilo vermek ve korumak için ana faktördür. Abrahamson Arınma Merkezleri’nde; doğru beslenerek, besin öğeleri açısından yeterli ve dengeli beslenme görüşü temel alınır. Arınma sürecinden geçmiş birçok danışanımız; neler yediklerine dikkat ettiklerine, bunun beden, ruh ve zihnen nasıl olumlu etkilediklerini belirtmekteler. Beslenme alışkanlıklarının değişmesi; doğru besin tüketimine geçilmeden uzun süre diyet uygulamak zordur, kilo vermek ise başarısızlıkla sonuçlanır.

Fazla kilolardan arınmak için birçok diyet yöntemi vardır, bunların bazısı daha sağlıklı, bazısı sağlıksızdır. Uzun süreli, dengeli ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak için planlı bir zayıflama programı ve hedeflenen kiloya ulaşıldıktan sonra, yaşam biçimi haline getirilmesi gereklidir ki ömür boyu sağlıkla kilo kontrolü sağlanabilsin. Abrahamson Metodu’nun sağladığı ise kilo vermenin yanında, ömür boyu ideal kilonuzda kalabilmeniz. Sağlıklı yaşamak isteyen binlerce kişi, vermiş oldukları kiloları hala koruyorlar.

Abrahamson Metoduyla Kilo vermek  için Abrahamson Metodu’nun Türkiye’deki tek yetkili uygulayıcısı olan Be Positive’i arayabilir veya iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.