DİYET VE DOĞRU BESLENME

ABRAHAMSON METODUYLA ŞEKER VE GLUTENDEN KURTULABİLİRSİNİZ

AÇ KALMADAN KİO VEREBİLİRSİNİZ.

Diyet

ABRAHAMSON metoduyla uygulanan glüten ve şeker bağımlılığından arınma işlemi, öncelikle şişmanlamaya yol açan faktörleri (yemeye olan arzu ve isteği) ortadan kaldırma amaçlıdır. Neredeyse her diyet şişmanlık belirtilerine yardımcı olsa da, sadece diyet menüsü ile şişmanlığa yol açan nedenler ortadan kaldırılamaz. ABRAHAMSON’ da zayıflama yaklaşımı, çok özel ve doğal yollarla, öncelikle gluten (karbonhidrat) ve şeker yeme “dürtü”sünün ortadan kaldırılıp, şekerli yiyeceklere direncin arttırılması ile gerçekleşmektedir. Glüten ve şeker bağımlılığından kurtulmaya dayanan diyet, sonuçta doğal olarak kilo vermeye yardımcı olur. Tedaviyi izleyen ilk birkaç günden itibaren, daha odaklı ve uyanık, genel his, moral ve keyifte belirgin bir farklılık gözlenir. Başarılı bir diyet öncelikle beslenme ve yemek yeme alışkanlıklarında değişim yapılması ile başlar, zamanla etkinliği gözle görülür hale gelir. Kiloyu korumak, vermekten belki de daha zorlayıcı olduğundan, “ABRAHAMSON Diyeti” bağımlılıktan arınanları şeker ve glüten yeme dürtüsünden kurtardığı için, uzun süreli (yaşam boyu) etkili bir yöntemdir.

Zayıflama ve Doğru Beslenme

Doğru beslenme, her sağlıklı ve kontrollü zayıflamada ve istenen kiloyu korumada ana faktördür. Doğru zayıflama süreci, uzun, doğrudan bedenin sağlığını ve kilosunu etkileyen yeni beslenme alışkanlıklarının edinildiği bir süreçtir. ABRAHAMSON Arınma Merkezleri’ndeki yaklaşım ise, doğru beslenmeye ağırlık verir, bedenin günlük ihtiyacı olan doğru besinleri seçerek bedene saygının artmasını sağlayan zihinsel değişime yardımcı olur. Arınma sürecinden geçmiş birçok kişi, ağızlarına ne attıklarına dikkat etmeye başladıklarını, bunun, bedeni ve ruhu da etkilediğini anlatıyorlar. Doğru beslenme ve beslenme alışkanlıklarının değişmesi, her uzun süreli, başarılı ve sağlıklı diyetin ön koşuludur. Eski beslenme alışkanlıklarında değişim olmadan ve doğru besin tüketimine geçilmeden uzun süre diyete dayanılamaz, böylelikle tekrar kilo alınır.

ABRAHAMSON Yöntemi ile Zayıflama

Zayıflamak için birçok diyet yöntemi vardır, başarı oranlarında da olduğu gibi bazısı daha sağlıklı, bazısı da daha sağlıksızdır. Uzun süreli, dengeli ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek için akıllıca ve doğru değerlendirilmiş bir zayıflama programı gereklidir. ABRAHAMSON Arınma Merkezleri’ndeki arınma süreci ve takip eden süreçteki beslenme şekli, dengeli ve kontrollü zayıflamaya ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarının edinilmesine yardımcı olur. Elde edilen sonuçlar da bunun ispatıdır. 30 yıldır ABRAHAMSON diyetinin başarı oranı, uygulandığı ülkelerdeki en yüksek oranlardır. Zayıflama kararı alan binlerce kişi, vermiş oldukları kiloları hala koruyorlar. 30 yıldır faaliyette olan Abrahamson ve faal olduğu ülkelerin yaşayanları için oldukça güzel bir haber !

Detaylı bilgi için Abrahamson Metodu’nun Türkiye’deki tek yetkili uygulayıcısı olan Be Positive’i arayabilir veya iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.