4 Ayda 14 Kilo Verdi

ABRAHAMSON METODUYLA AÇ KALMADAN KİLO VEREBİLİRSİNİZ.  

Aslında kilolu bir insan değildim fakat tatlıya çok düşkündüm ve son 3 senedir kolit hastalıklarım vardı, ellerimin üzerinde yaralar oluşuyor ve çok kaşınıyordu. Birçok dermotologa gittim ama teşhis koyamadılar, tabii tedavi de olamadım.

2015 Ocak ayında glutensiz beslenme ve gluten içeren yiyeceklerin nelere sebep olabileceği hakkındaki bilgilere basın ve medya yolu ile vakıf oldum. İnternetteki araştırmalarım sonucunda glutenin obezite,astım,kolit tanımlanamayan dermotolojik rahatsızlıklar, gaz, mide yanması, şişkinlik gibi rahatsızlıklara sebep olabileceğini öğrendim. Bütün bu şikayetler bende mevcuttu. Dertlerime çare ararken internette Abrahamson metodu ile tanıştım, hemen temas kurup randevu oldum. 10 Şubat 2015’te terapiye gittim. Aslında giderken biraz tedirgindim, terapiden çıkarken değişik duygular içindeydim sanki hafiflemiş gibiydim, biraz başım dönüyordu ve biraz üşüyordum. Eve döndüğümde karnım acıkmıştı ama canımın tatlı çekmediğini fark ettim.Önerilen şekersiz ve glutensiz yiyeceklerden yedim.

 

Bir hafta içerisinde kendimi gayet iyi hissetmeye başladım. Canım kesinlikle tatlı, ekmek, makarna çekmiyordu, çok fazla ve sık acıkmıyordum. Yavaş yavaş kilo vermeye başladım. Ayrıca cilt problemlerim kaşıntı ve yaralar tamamen geçti.

Terapiye gittiğimde 70 kiloydum. 10 Haziranda 56 kiloya inmiştim ve bu benim ideal kilomdu. 4 ay içerisinde 14 kilo vermiş oldum. Kendimi hafiflemiş ve sağlıklı hissediyorum.

Herkese bu metodu şiddetle tavsiye ediyorum. Ben bu metodla glutensiz ,şekersiz bol sebze,bol yeşillik,meyve ve protein alarak dengeli beslenmeyi öğrendim. Artık hedefim ömür boyu şekersiz, glutensiz ve dengeli beslenerek ideal kilom olan 56 kiloda kalmak ve sağlıklı kalmak. Herkese ömür boyu şekersiz, glutensiz ve sağlıklı bir hayat diliyorum.

Nilüfer Öncü

(*Bilgilendirme: Sonuçlar metabolizma ve kişiden kişiye göre değişebilir.)

HAZIRMISNIZ ? 0212 9319323